Informacja o wynikach naboru na stanowisko Animator boisk wielofunkcyjnych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 33 w Lublinie

Tag img 10.01.2024, 18:02

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Animator boisk wielofunkcyjnych

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko zostali wybrani:

Piłka nożna na boisku

INFORMACJA O WYNIKU NABORU

I. Określenie stanowiska pracy:

1. Nazwa: Animator boisk wielofunkcyjnych wybudowanych w ramach programu „Moje Boisko Orlik”.

2. Praca w terminie: 1 marca - 30 listopada 2024 roku.

3. Praca w godzinach:
• od 16:00 do 21:00 - w dni robocze w okresie roku szkolnego,
• od 13:00 do 20:00 - w soboty i niedziele w okresie roku szkolnego,
• od 16:00 do 20:00 - w okresie ferii letnich.
Liczba godzin pracy animatorów będzie uzależniona od wysokości dofinansowania otrzymanego z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
4. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

II. Informacja:

1) Piotr Rodak zam. w Lublinie – animator, koordynator animatorów,
2) Maciej Szyduk zam. w Lublinie – animator,
3) Jacek Postój zam. w Lublinie – animator uzupełniający.

III. Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Wybrani kandydaci na ww. stanowisko spełniają wszystkie wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiadają wymagane kwalifikacje oraz przedstawili szczegółową koncepcję programu działań sportowo - rekreacyjnych adresowanych do różnych grup społecznych, które kandydat zamierza realizować będąc animatorem.